Mecze

KSZO Ostrowiec vs BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:4
Numer meczu:20
MVP:Emilia Mucha
Liczba widzów:618
 
Sędzia pierwszy:Tomasz Janik
Sędzia drugi:Anna Niedbał
Komisarz:Andrzej Wołkowycki
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:HWS KSZO
Adres:ul. Świętokrzyska 11
Miasto:Ostrowiec Świętokrzyski
Liczba miejsc siedzących w hali:2492
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2125:181:0
200:1912:251:1
300:2116:251:2
400:1914:251:3
Łącznie01:2067:931:3
 

KSZO Ostrowiec

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Zuzanna Kucińska (L)****00000,0047518919,1500000,0000,00
2Justyna Wojtowicz 2326714110,2500000,001112436,3620,50
3Katarzyna Zackiewicz *10000,0000000,001001100,0000,00
5Olga Geyko 343118010,0011000,00500120,0000,00
6Anna Miros 6164159100,2521000,0029231241,3820,50
7Svitlana Dorsman 56531214100,2500000,002132838,1030,75
9Anastasiia Trach 454218000,001815316,67181115,5600,00
11Emilia Oktaba *00000,0000000,0000000,0000,00
12Anna Grzechnik *02000,0000000,0010000,0000,00
14Wiktoria Rdzanek (L)*00000,0030100,0000000,0000,00
15Agnieszka Wołoszyn *01000,0000000,0000000,0000,00
23Paula Słonecka 1215912020,00142600,003114929,0300,00
Łącznie     4668340,758510301214,121178123630,7771,75

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Marta Wellna **11000,00501240,0020100,0010,50
2Julia Nowicka 6666511100,2500000,00501480,0000,00
3Olivia Różański 4444198010,0030211516,6736221644,4430,75
4Marta Krajewska 00000,0000000,0000000,0000,00
5Klaudia Kubacka (L)00000,0000000,0000000,0000,00
6Katarzyna Konieczna 33331112020,0000000,0024201041,6710,25
9Nina Herelova 5555610000,0010000,001421642,8600,00
10Dominika Kozyra 00000,0000000,0000000,0000,00
11Paulina Maj-Erwardt (L)****00000,001014440,0000000,0000,00
12Magda Jagodzińska *01000,0000000,0000000,0000,00
13Martyna Świrad *10000,0000000,00210150,0000,00
15Kornelia Moskwa 22221419431,0000000,00801450,0061,50
16Emilia Mucha 11112030511,251806527,7828311450,0010,25
Łącznie     77921072,50643221625,001191075546,22123,00

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij