Mecze

Energa MKS Kalisz vs Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:5
Numer meczu:28
MVP:Ewelina Krzywicka
Liczba widzów:2090
 
Sędzia pierwszy:Anna Niedbał
Sędzia drugi:Marcin Myszkowski
Komisarz:Zbigniew Tokarski
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Arena Kalisz
Adres:ul. Wyszyńskiego 22/24
Miasto:Kalisz
Liczba miejsc siedzących w hali:2500
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2419:250:1
200:2514:250:2
300:2721:250:3
Łącznie01:1654:750:3
 

Energa MKS Kalisz

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Małgorzata Sobolewska *14101,0000000,0000000,0000,00
3Anna Głowiak (L)**00000,00511360,0000000,0000,00
4Aleksandra Wańczyk ***23100,3300000,00200150,0000,00
6Justyna Andrzejczak 00000,0000000,0000000,0000,00
7Kinga Dybek ***56010,001217216,671510533,3300,00
8Ewelina Janicka 65268110,3300000,001130436,3610,33
9Natalia Strózik 546107000,001705423,5333341030,3000,00
11Adrianna Budzoń 16326000,0010100,001001100,0010,33
12Rebecka Lazic 431148010,001003440,0043231330,2310,33
14Klaudia Kulig (L)**00000,00121418,3300000,0000,00
15Aleksandra Cygan 32508010,0020200,0040100,0000,00
17Ljubica Kecman 21416000,00112519,09921111,1100,00
Łącznie     4156341,00705281521,431181193529,6631,00

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Patrycja Polak Balmas 343129110,3300000,0025101040,0010,33
3Monika Jagła (L)***00000,001919736,8400000,0000,00
4Marta Ziółkowska 232918200,6700000,00800675,0010,33
5Natalia Misiuna 565913210,6730100,001021440,0031,00
7Magdalena Mazurek 616117010,0000000,0010000,0010,33
8Ewelina Krzywicka 454149000,00142817,1435311337,1410,33
10Joanna Kuligowska 00000,0000000,0000000,0000,00
13Kinga Różyńska 00000,0000000,0000000,0000,00
14Monika Fedusio 121147000,001607637,5033111236,3620,67
16Małgorzata Andersohn 00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     5973531,67523251426,92112734540,1893,00

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij