Mecze

Grot Budowlani Łódź vs KSZO Ostrowiec


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:5
Numer meczu:30
MVP:Jovana Brakocevic
Liczba widzów:2400
 
Sędzia pierwszy:Michał Gruszczyński
Sędzia drugi:Aleksandra Szydełko
Komisarz:Grzegorz Szewczyk
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Sport Arena
Adres:Al. Unii Lubelskiej 2
Miasto:Łódź
Liczba miejsc siedzących w hali:0
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:1825:131:0
200:3027:252:0
300:1925:133:0
Łącznie01:0777:513:0
 

Grot Budowlani Łódź

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Maria Stenzel (L)***00000,00802562,5000000,0000,00
2Gabriela Polańska *142010,0000000,002002100,0021,00
5Małgorzata Śmieszek 33*516200,6700000,00420125,0020,67
6Jovana Brakocevic 442227040,0000000,0036421952,7831,00
9Jaroslava Pencova 664410020,0000000,00900333,3310,33
10Justyna Kędziora 00000,0000000,0000000,0000,00
11Agata Babicz 226616000,001511533,331721635,2900,00
12Femke Stoltenborg 115312100,3300000,002002100,0000,00
16Ewelina Tobiasz *01000,0000000,0010000,0000,00
17Oliwia Urban 553911210,67211429,521710635,2910,33
22Koleta Łyszkiewicz *10000,0000000,0010000,0011,00
Łącznie     5475581,6744271227,2789933943,82103,33

KSZO Ostrowiec

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Zuzanna Kucińska (L)***00000,0028271553,5700000,0000,00
2Justyna Wojtowicz *12101,0000000,0010000,0000,00
3Katarzyna Zackiewicz 00000,0000000,0000000,0000,00
5Olga Geyko 11119020,0000000,00300133,3300,00
6Anna Miros 4*12010,0000000,00601116,6700,00
7Svitlana Dorsman 666126010,0000000,0021121152,3810,33
9Anastasiia Trach 244610010,001705741,182442625,0000,00
11Emilia Oktaba 33319010,0000000,00821112,5000,00
12Anna Grzechnik 00000,0000000,0000000,0000,00
14Wiktoria Rdzanek (L)00000,0000000,0000000,0000,00
15Agnieszka Wołoszyn 2236000,0030100,001011220,0010,50
23Paula Słonecka 55588120,331937315,791523640,0010,33
Łącznie     3352280,67675202537,318810102831,8231,00

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij