Mecze

#VolleyWrocław vs Grot Budowlani Łódź


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:6
Numer meczu:32
MVP:Jaroslava Pencova
Liczba widzów:688
 
Sędzia pierwszy:Rafał Pośpiech
Sędzia drugi:Mariusz Fiutek
Komisarz:Krzysztof Szmydyński
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Orbita
Adres:ul. Wejherowska 34
Miasto:Wrocław
Liczba miejsc siedzących w hali:3000
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2723:250:1
200:2217:250:2
300:2823:250:3
Łącznie01:1763:750:3
 

#VolleyWrocław

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Roksana Wers 3361012210,6722011627,272114838,1000,00
3Klaudia Felak *521000,0000000,00300266,6700,00
4Karolina Piśla *03010,0030100,0000000,0000,00
6Aleksandra Rasińska 22*78010,0000000,001632743,7500,00
7Weronika Wołodko 55208010,0000000,0010100,0000,00
8Magdalena Soter 44137110,3310000,0093300,0020,67
9Natalia Murek 663109210,6727210725,932124838,1000,00
12Magdalena Kuziak (L)***00000,00912222,2200000,0000,00
13Natalia Gajewska ***07000,0000000,0000000,0000,00
15Karolina Pancewicz (L)00000,0000000,0000000,0000,00
17Anna Łozowska 11489000,0000000,001212758,3310,33
Łącznie     4064561,67623241524,198310163238,5531,00

Grot Budowlani Łódź

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Maria Stenzel (L)***00000,001822527,7800000,0000,00
2Gabriela Polańska 63375040,0000000,00901666,6710,33
5Małgorzata Śmieszek ***05000,0000000,0000000,0000,00
6Jovana Brakocevic 1441813140,3300000,0033201751,5200,00
7Julia Twardowska 00000,0000000,0000000,0000,00
9Jaroslava Pencova 3661512110,3300000,001511853,3362,00
10Justyna Kędziora 00000,0000000,0000000,0000,00
11Agata Babicz 522311000,001911015,261321215,3810,33
12Femke Stoltenborg 41168110,3300000,0010000,0051,67
16Ewelina Tobiasz ***24000,0000000,0000000,0020,67
17Oliwia Urban 255516020,002126523,81930444,4410,33
22Koleta Łyszkiewicz **00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     56743121,00585181118,9780833746,25165,33

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij