Mecze

Enea PTPS Piła vs Grot Budowlani Łódź


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:1
Numer meczu:5
MVP:Maria Stenzel
Liczba widzów:1420
 
Sędzia pierwszy:Marek Heyducki
Sędzia drugi:Grzegorz Sołtysiak
Komisarz:Krzysztof Szmydyński
Kwalifikator:Grzegorz Jacyna
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR w Pile
Adres:ul. Żeromskiego 90
Miasto:Piła
Liczba miejsc siedzących w hali:1497
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2125:161:0
200:2320:251:1
300:2319:251:2
400:2522:251:3
Łącznie01:3286:911:3
 

Enea PTPS Piła

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Olga Strantzali 44261819330,752827725,0037231437,8410,25
4Monika Kacprzak 00000,0000000,0000000,0000,00
8Anna Stencel 2264139110,2500000,001541746,6751,25
9Marharyta Azizova 66422017120,2511000,0040161332,5061,50
11Kamila Kobus 00000,0000000,0000000,0000,00
15Aleksandra Trojan 5531313000,0000000,00410125,0020,50
16Klaudia Kaczorowska 11531113100,252027315,0025261040,0000,00
18Patrycja Chrzan *03010,0000000,0000000,0000,00
20Anna Pawłowska (L)****00000,002917413,7900000,0000,00
31Julia Piotrowska 00000,0000000,0000000,0000,00
74Paulina Szpak 3315013000,0000000,0031100,0000,00
Łącznie     6587671,50786211417,9512411174536,29143,50

Grot Budowlani Łódź

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Maria Stenzel (L)****00000,0031151445,1600000,0000,00
2Gabriela Polańska *00000,0000000,0000000,0000,00
5Małgorzata Śmieszek 1222510110,2510000,00912111,1130,75
6Jovana Brakocevic 23331815140,2500000,0033161442,4230,75
7Julia Twardowska 61111611200,501315323,0829431137,9330,75
9Jaroslava Pencova 45551513020,0000000,0017101164,7141,00
11Agata Babicz 3444920110,253437617,651602743,7510,25
12Femke Stoltenborg 5666515130,2511000,00501120,0030,75
16Ewelina Tobiasz *03000,0000000,0000000,0000,00
17Oliwia Urban **03010,0000000,0000000,0000,00
22Koleta Łyszkiewicz 00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     68906121,50806172328,751097144541,28174,25

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij