Mecze

#VolleyWrocław vs Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:9
Numer meczu:54
MVP:Ewelina Krzywicka
Liczba widzów:462
 
Sędzia pierwszy:Adam Mituta
Sędzia drugi:Bogumił Sikora
Komisarz:Jerzy Kajzer
Kwalifikator:Grzegorz Jacyna
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Orbita
Adres:ul. Wejherowska 34
Miasto:Wrocław
Liczba miejsc siedzących w hali:3000
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2318:250:1
200:2723:250:2
300:2525:181:2
400:2518:251:3
Łącznie01:4084:931:3
 

#VolleyWrocław

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Roksana Wers 54*43100,3319210315,791502320,0000,00
4Karolina Piśla *5458020,002519936,001310430,7710,33
5Aleksandra Gancarz *6548100,3300000,00700342,8600,00
6Aleksandra Rasińska 43431811030,0000000,0041431536,5930,75
7Weronika Wołodko *01010,0000000,0000000,0000,00
8Magdalena Soter 65321311120,2500000,0024311145,8310,25
9Natalia Murek 21212121330,7531211722,5841221843,9000,00
12Magdalena Kuziak (L)****00000,001315215,3800000,0000,00
13Natalia Gajewska 1616315010,0011000,00200150,0020,50
15Karolina Pancewicz (L)00000,0000000,0000000,0000,00
17Anna Łozowska 3226010,0000000,0010000,0021,00
Łącznie     70846131,50897352123,601441085538,1992,25

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Patrycja Polak Balmas 11111415220,5027211622,2234131132,3510,25
3Monika Jagła (L)****00000,002028420,0000000,0000,00
4Marta Ziółkowska 2222722200,5000000,00801562,5000,00
5Natalia Misiuna 5555611000,0000000,001411535,7110,25
7Magdalena Mazurek 6666314100,2521100,0030000,0020,50
8Ewelina Krzywicka 44442112110,2521111419,0545131840,0020,50
9Tamara Gałucha 33331016100,2500000,002531728,0020,50
10Joanna Kuligowska 00000,0000000,0000000,0000,00
13Kinga Różyńska 00000,0000000,0000000,0000,00
14Monika Fedusio *12000,0010100,00310133,3300,00
16Małgorzata Andersohn 00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     6292731,75716321419,72132794735,6182,00

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij