Mecze

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz vs ŁKS Commercecon Łódź


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:12
Numer meczu:68
MVP:Patrycja Polak Balmas
Liczba widzów:1800
 
Sędzia pierwszy:Marek Heyducki
Sędzia drugi:Grzegorz Sołtysiak
Komisarz:Sebastian Michalak
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:HSW Łuczniczka
Adres:ul. Toruńska 59
Miasto:Bydgoszcz
Liczba miejsc siedzących w hali:6082
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2626:241:0
200:2925:271:1
300:2925:232:1
400:2025:163:1
Łącznie01:44101:903:1
 

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Patrycja Polak Balmas 11332618210,50131617,6943122148,8430,75
3Monika Jagła (L)****00000,0037213616,2200000,0000,00
4Marta Ziółkowska 2222822220,5000000,001000660,0000,00
5Natalia Misiuna 55551113000,0000000,0014101071,4310,25
7Magdalena Mazurek 6666513110,2500000,00501120,0030,75
8Ewelina Krzywicka 44441821310,752017630,0041351229,2730,75
9Tamara Gałucha 3368010,0000000,002534624,0000,00
10Joanna Kuligowska 00000,0000000,0000000,0000,00
13Kinga Różyńska 00000,0000000,0000000,0000,00
14Monika Fedusio 1175020,001204216,671601743,7500,00
16Małgorzata Andersohn 00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     81100882,00824301518,291548136340,91102,50

ŁKS Commercecon Łódź

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Valerie Nichol ***05010,0000000,0000000,0000,00
2Ewa Kwiatkowska 45441412010,0000000,0017011164,7130,75
5Regiane Bidias 6166810010,001903421,053132825,8100,00
6Aleksandra Wójcik 3433715100,252817310,712423625,0000,00
7Daria Szczyrba *02010,0000000,0010000,0000,00
8Agata Wawrzyńczyk **10000,0000000,00701114,2900,00
10Klaudia Gajewska 00000,0000000,0000000,0000,00
11Anna Korabiec (L)**00000,001621850,0000000,0000,00
12Monika Bociek 23221813140,2510000,0037121540,5420,50
13Krystyna Strasz (L)***00000,002856725,0000000,0000,00
15Klaudia Alagierska 12*811010,0000000,00700342,8651,67
16Zuzanna Efimienko-Młotkowska *1148000,0000000,00801337,5010,33
17Marta Wójcik 5655515200,5000000,00510120,0020,50
Łącznie     6591491,00928172223,911377104835,04133,25

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij