Mecze

Grot Budowlani Łódź vs Enea PTPS Piła


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:12
Numer meczu:71
MVP:Anna Bączyńska
Liczba widzów:800
 
Sędzia pierwszy:Marcin Myszkowski
Sędzia drugi:Anna Banaś
Komisarz:Bartłomiej Soroka
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Sport Arena
Adres:Al. Unii Lubelskiej 2
Miasto:Łódź
Liczba miejsc siedzących w hali:3017
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:1825:111:0
200:2325:192:0
300:2321:252:1
400:2425:203:1
Łącznie01:2896:753:1
 

Grot Budowlani Łódź

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Maria Stenzel (L)****00000,0024131250,0000000,0000,00
2Gabriela Polańska 00000,0000000,0000000,0000,00
3Magdalena Stysiak 45451813120,2540300,0028531242,8651,25
5Małgorzata Śmieszek 56561210100,2500000,001510960,0020,50
6Jovana Brakocevic-Canzian 61611715240,5000000,0026221350,0020,50
9Jaroslava Pencova 23231417020,0000000,001610956,2551,25
12Femke Stoltenborg 3434315100,2500000,00300266,6700,00
16Ewelina Tobiasz 00000,0000000,0000000,0000,00
17Oliwia Urban ***02000,00210150,0000000,0000,00
20Anna Bączyńska 12121023310,75361131130,561102545,4520,50
Łącznie     7495892,00663192436,3699975050,51164,00

Enea PTPS Piła

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Olga Strantzali 6622010,001624212,50803225,0000,00
2Paula Słonecka **11108010,002919724,141910947,3710,25
4Monika Kacprzak **22000,0000000,002002100,0000,00
8Anna Stencel 4455712000,0000000,001612637,5010,25
9Marharyta Azizova 22331411110,2500000,0030551033,3330,75
11Kamila Kobus **04010,0000000,0020100,0000,00
13Izabela Lemańczyk (L)****00000,001913842,1100000,0000,00
15Aleksandra Trojan 110000,0000000,00300133,3300,00
16Klaudia Kaczorowska 33441019140,252244731,823634925,0000,00
18Patrycja Chrzan *12101,0000000,0000000,0000,00
20Anna Pawłowska (L)****00000,0000000,0000000,0000,00
31Julia Piotrowska *12215020,0000000,00301133,3300,00
74Paulina Szpak 5566411000,0000000,00500240,0020,50
Łącznie     52763100,75868202427,9112410164233,8771,75

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij