Mecze

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz vs Grot Budowlani Łódź


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:18
Numer meczu:107
MVP:Jovana Brakocevic-Canzian
Liczba widzów:900
 
Sędzia pierwszy:Marek Słowik
Sędzia drugi:Bartosz Słowik
Komisarz:Krzysztof Szmydyński
Kwalifikator:Dariusz Jasiński
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:HSW Łuczniczka
Adres:ul. Toruńska 59
Miasto:Bydgoszcz
Liczba miejsc siedzących w hali:6082
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2723:250:1
200:2522:250:2
300:2925:270:3
Łącznie01:2170:770:3
 

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Patrycja Polak Balmas 2*3513200,67712114,291332323,0800,00
3Monika Jagła (L)***00000,002229418,1800000,0000,00
4Marta Ziółkowska 3221212210,6700000,001302753,8531,00
5Natalia Misiuna 65576000,0020000,001130545,4520,67
7Magdalena Mazurek 166110000,0000000,00301133,3300,00
8Ewelina Krzywicka 5441112120,331302430,7736441027,7800,00
9Tamara Gałucha 4356010,0000000,002332521,7400,00
10Joanna Kuligowska *00000,00401125,0000000,0000,00
13Kinga Różyńska *13000,0000000,0010100,0011,00
14Monika Fedusio *11109110,331912631,582013945,0000,00
16Małgorzata Andersohn 00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     5271652,00674161623,8812014154033,3362,00

Grot Budowlani Łódź

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Maria Stenzel (L)***00000,00722114,2900000,0000,00
2Gabriela Polańska 00000,0000000,0000000,0000,00
3Magdalena Stysiak 1111511240,672306834,7820301050,0031,00
5Małgorzata Śmieszek 222214000,0000000,00701228,5700,00
6Jovana Brakocevic-Canzian 3332313220,6700000,0040321742,5041,33
9Jaroslava Pencova 55579000,0011000,001011330,0041,33
11Agata Babicz 4433000,00151816,671001220,0010,50
12Femke Stoltenborg 666312010,0000000,00500240,0010,33
16Ewelina Tobiasz *02000,0000000,0000000,0000,00
17Oliwia Urban **02000,0022000,0000000,0000,00
20Anna Bączyńska **4310020,0018011211,11501120,0020,67
Łącznie     5676491,33666271218,1897763738,14155,00

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij