Mecze

Grot Budowlani Łódź vs Chemik Police


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:19
Numer meczu:111
MVP:Sladjana Mirković
Liczba widzów:2150
 
Sędzia pierwszy:Anna Niedbał
Sędzia drugi:Tomasz Janik
Komisarz:Bogusław Kawiak
Kwalifikator:Grzegorz Jacyna
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Sport Arena
Adres:Al. Unii Lubelskiej 2
Miasto:Łódź
Liczba miejsc siedzących w hali:3017
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2318:250:1
200:2525:201:1
300:2725:192:1
400:2418:252:2
500:1510:152:3
Łącznie01:5496:1042:3
 

Grot Budowlani Łódź

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Maria Stenzel (L)*****00000,002022840,0000000,0000,00
2Gabriela Polańska **22010,0000000,002002100,0000,00
3Magdalena Stysiak 322261920330,60234728,7037421540,5410,20
5Małgorzata Śmieszek 43331425110,2011000,00300266,6710,20
6Jovana Brakocevic-Canzian 544422613220,4000000,0054352342,5910,20
9Jaroslava Pencova 16664117000,0000000,00900444,4471,40
11Agata Babicz 600000,0040400,0041100,0000,00
16Ewelina Tobiasz 21115213120,2000000,00400125,0000,00
17Oliwia Urban **01000,0010100,0000000,0000,00
20Anna Bączyńska *55531216030,00490161836,7334141029,4120,40
Łącznie     76977121,40987302828,571479125738,78122,40

Chemik Police

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Bianka Busa 565441617200,402823621,4339441435,9000,00
2Martyna Grajber 232111013110,202425416,672520936,0000,00
6Agnieszka Bednarek ***15100,3300000,0031000,0000,00
7Justyna Łukasik 00000,0000000,0000000,0000,00
8Marlena Pleśnierowicz ***00000,0000000,0010100,0000,00
9Iga Chojnacka 616551112000,0000000,001113436,3671,40
10Sanja Gamma ***21000,0000000,00711228,5700,00
11Martyna Łukasik 454331522210,4000000,0035121234,2910,20
12Chiaka Ogbogu 343221116000,0000000,002311939,1320,40
13Sladjana Mirković 12166617130,2010100,00400375,0020,40
14Natalia Mędrzyk *30000,00301133,33800337,5000,00
17Aleksandra Krzos (L)*****00000,002938724,1400000,0000,00
Łącznie     75103751,40857181821,1815611125635,90122,40

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij