Mecze

Energa MKS Kalisz vs Grot Budowlani Łódź


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:22
Numer meczu:128
MVP:Jovana Brakocevic-Canzian
Liczba widzów:2310
 
Sędzia pierwszy:Tomasz Janik
Sędzia drugi:Anna Niedbał
Komisarz:Konrad Pakosz
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Arena Kalisz
Adres:ul. Wyszyńskiego 22/24
Miasto:Kalisz
Liczba miejsc siedzących w hali:2500
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2225:181:0
200:2425:212:0
300:2011:252:1
400:2521:252:2
500:1409:152:3
Łącznie01:4591:1042:3
 

Energa MKS Kalisz

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Katarzyna Wawrzyniak ****02010,0000000,0000000,0000,00
3Anna Głowiak (L)*00000,0000000,0000000,0000,00
4Aleksandra Wańczyk 00000,0000000,0000000,0000,00
5Alicia Ogoms 323221419210,4000000,001600850,0040,80
7Kinga Dybek *01000,0031100,0010000,0000,00
8Ewelina Janicka 65655811010,0000000,002521624,0020,40
9Natalia Strózik ****10000,0000000,00502120,0000,00
11Adrianna Budzoń 16166114010,0000000,0020100,0010,20
12Rebecka Lazic 545441314000,001523533,3340321230,0010,20
14Klaudia Kulig (L)*****00000,0040311922,5000000,0000,00
15Aleksandra Cygan *11000,0000000,001001100,0000,00
16Anna Miros 434331813330,6000000,0026121350,0020,40
17Ljubica Kecman 21211816010,003239721,883033723,3310,20
24Ewelina Brzezińska ***11000,0030200,00200150,0000,00
Łącznie     6592581,00939262122,581489114933,11112,20

Grot Budowlani Łódź

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Maria Stenzel (L)*****00000,0016031168,7500000,0000,00
2Gabriela Polańska 00000,0000000,0000000,0000,00
3Magdalena Stysiak 145452622541,0010000,0046911941,3020,40
5Małgorzata Śmieszek 25656911120,2000000,001321430,7740,80
6Jovana Brakocevic-Canzian 36161308020,0000000,0056132544,6451,00
7Julia Twardowska 00000,0000000,0000000,0000,00
9Jaroslava Pencova 523231116000,0000000,0020131155,0000,00
12Femke Stoltenborg 63434623210,4000000,00500480,0000,00
16Ewelina Tobiasz **02000,0000000,0000000,0000,00
17Oliwia Urban *104000,001913421,0520100,0000,00
20Anna Bączyńska 4*212417110,20484131939,581402321,4300,00
Łącznie     861039101,80845193440,4815613116642,31112,20

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij