Mecze

DPD Legionovia Legionowo vs ŁKS Commercecon Łódź


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:14
Numer meczu:79
MVP:Aleksandra Wójcik
Liczba widzów:700
 
Sędzia pierwszy:Grzegorz Janusz
Sędzia drugi:Damian Lic
Komisarz:Grzegorz Szewczyk
Kwalifikator:Cezary Matusiak
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:DPD Arena Legionowo
Adres:ul. Chrobrego 50B
Miasto:Legionowo
Liczba miejsc siedzących w hali:1716
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:1911:250:1
200:2318:250:2
300:2416:250:3
Łącznie01:0645:750:3
 

DPD Legionovia Legionowo

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Małgorzata Jasek 55504000,0010100,0031000,0000,00
2Beata Olenderek 11169210,671728211,762011420,0000,00
9Alicja Wójcik 22249010,0000000,00601350,0010,33
10Agnieszka Adamek (L)**00000,0000000,0000000,0000,00
11Aleksandra Rojecka *02010,0000000,0010100,0000,00
13Adriana Adamek (L)***00000,001323323,0800000,0000,00
14Maria Woźniak ***10000,00816112,50200150,0000,00
15Krystyna Kicka 333149010,0000000,0036731233,3320,67
19Julia Sobalska 66618010,0000000,0010000,0010,33
22Cassidy Pickrell 44455010,002848414,291714529,4100,00
Łącznie     3146260,67679261014,938610102529,0741,33

ŁKS Commercecon Łódź

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Valerie Nichol 00000,0000000,0000000,0000,00
2Ewa Kwiatkowska 00000,0000000,0000000,0000,00
5Regiane Bidias 21107120,50603116,671700952,9400,00
6Aleksandra Wójcik 545912311,001313646,151420535,7110,33
7Daria Szczyrba 244000,0050400,001221433,3300,00
8Agata Wawrzyńczyk 4341318120,3300000,0029211137,9310,33
10Klaudia Gajewska *10000,0000000,001001100,0000,00
11Anna Korabiec (L)***00000,001614318,7500000,0000,00
12Monika Bociek 00000,0000000,0000000,0000,00
13Krystyna Strasz (L)**00000,0000000,0000000,0000,00
15Klaudia Alagierska 323711200,6700000,00501120,0041,33
16Zuzanna Efimienko-Młotkowska 656119210,6700000,001201758,3320,67
17Marta Wójcik 161313010,0000000,00200150,0020,67
Łącznie     5874973,00402141025,0092643942,39103,33

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij