Mecze

#VolleyWrocław vs BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:16
Numer meczu:95
MVP:Julia Nowicka
Liczba widzów:1094
 
Sędzia pierwszy:Bartlomiej Baniak
Sędzia drugi:Michał Gruszczyński
Komisarz:Andrzej Wołkowycki
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Orbita
Adres:ul. Wejherowska 34
Miasto:Wrocław
Liczba miejsc siedzących w hali:3000
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2625:221:0
200:2315:251:1
300:2625:202:1
400:2113:252:2
500:1710:152:3
Łącznie01:5388:1072:3
 

#VolleyWrocław

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
4Karolina Piśla 44451813020,0050417816,002722829,6300,00
5Aleksandra Gancarz 555621112000,0000000,001412535,7161,20
6Aleksandra Rasińska 333461110000,0000000,003044723,3340,80
8Magdalena Soter 22235921010,0011000,001822633,3330,60
9Natalia Murek 111241515150,201212433,3331321445,1600,00
12Magdalena Kuziak (L)*****00000,0031612516,1300000,0000,00
13Natalia Gajewska 66613313010,0000000,00410125,0020,40
15Karolina Pancewicz (L)*00000,0000000,0000000,0000,00
17Anna Łozowska *10000,0000000,001001100,0000,00
18Roksana Irzemska ***32000,0000000,00601350,0000,00
45Jolanta Kelner ***02000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     6188190,209412311718,0913113134534,35153,00

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Marta Wellna 00000,0000000,0000000,0000,00
2Julia Nowicka 262661224611,2000000,00800675,0000,00
3Olivia Różański 646441915210,4034012411,7632481340,6240,80
4Marta Krajewska 00000,0000000,0000000,0000,00
6Katarzyna Konieczna 53533916130,2000000,002843828,5700,00
9Nina Herelova 15155717130,2000000,001000440,0020,40
10Dominika Kozyra *01000,0000000,0000000,0000,00
11Paulina Maj-Erwardt (L)*****00000,002216522,7300000,0000,00
12Magda Jagodzińska **11000,0000000,0000000,0010,50
13Martyna Świrad 00000,0000000,0000000,0000,00
15Kornelia Moskwa 424221317140,2010000,001000660,0061,20
16Emilia Mucha 313111815100,202203522,7341441741,4600,00
Łącznie     7910612122,40791211417,7212912155441,86132,60

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij