Mecze

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała vs Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:17
Numer meczu:99
MVP:Tamara Gałucha
Liczba widzów:500
 
Sędzia pierwszy:Sławomir Gołąbek
Sędzia drugi:Adam Mituta
Komisarz:Jerzy Kajzer
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala Pod Dębowcem
Adres:ul. Karbowa 26 Bielsko-Biała 43-300
Miasto:Bielsko-Biała
Liczba miejsc siedzących w hali:3009
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2419:250:1
200:2215:250:2
300:2721:250:3
Łącznie01:1355:750:3
 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Marta Wellna 423000,00213614,76911222,2200,00
2Julia Nowicka 62613010,0000000,0000000,0010,33
3Olivia Różański 4631611000,0033011515,1536311438,8920,67
4Marta Krajewska ***07010,0000000,0010000,0000,00
5Klaudia Kubacka (L)*00000,0000000,0000000,0000,00
6Katarzyna Konieczna 3*24010,0000000,001322215,3800,00
9Nina Herelova 5145110,5000000,00610350,0000,00
10Dominika Kozyra *00000,0020200,0010000,0000,00
11Paulina Maj-Erwardt (L)***00000,00601116,6700000,0000,00
12Magda Jagodzińska *512010,0000000,00900111,1100,00
13Martyna Świrad *534020,0000000,00501240,0010,50
14Ewa Kostera 00000,0000000,0000000,0000,00
15Kornelia Moskwa 24268010,0000000,00701457,1420,67
16Emilia Mucha 131129000,00902111,1126221038,4620,67
Łącznie     4756180,3371322811,27113983833,6382,67

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Patrycja Polak Balmas 2121113110,331213433,332612934,6210,33
3Monika Jagła (L)***00000,002009525,0000000,0000,00
4Marta Ziółkowska 323514100,3300000,00600116,6731,00
5Natalia Misiuna 656611000,0000000,001103436,3620,67
6Maja Pahor (L)00000,0000000,0000000,0000,00
7Magdalena Mazurek 161112000,0000000,00200150,0000,00
8Ewelina Krzywicka 545107010,001404214,292812932,1410,33
9Tamara Gałucha 4342016110,3300000,0033001854,5510,33
10Joanna Kuligowska *00000,0010000,0000000,0000,00
13Kinga Różyńska *01000,0010000,0010000,0000,00
14Monika Fedusio *00000,0000000,0010100,0000,00
16Małgorzata Andersohn *00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     5374331,00481161122,92108284238,8982,67

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij