Mecze

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz vs Grot Budowlani Łódź


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:play-off
Numer meczu:B-2
MVP:Julia Twardowska
Liczba widzów:850
 
Sędzia pierwszy:Bartłomiej Adamczyk
Sędzia drugi:Adam Mituta
Komisarz:Bogusław Pachniewicz
Kwalifikator:Dariusz Jasiński
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:HSW Łuczniczka
Adres:ul. Toruńska 59
Miasto:Bydgoszcz
Liczba miejsc siedzących w hali:6082
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:1915:250:1
200:2621:250:2
300:2723:250:3
Łącznie01:1259:750:3
 

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Patrycja Balmas 1*36010,00604233,33610350,0000,00
3Monika Jagła (L)**00000,001435321,4300000,0000,00
4Marta Ziółkowska 22*18100,3311000,0052100,0000,00
5Natalia Misiuna 55548100,3300000,00800112,5020,67
7Magdalena Mazurek 66647000,0000000,00400375,0010,33
8Ewelina Żurowska 444129120,331011440,0032441031,2510,33
9Tamara Gałucha 333710000,0000000,002842725,0000,00
10Joanna Kuligowska (L)***00000,0024412312,5000000,0000,00
13Kinga Różyńska 224000,0000000,002002100,0000,00
14Monika Fedusio *11109000,00921111,112012945,0010,33
16Małgorzata Andersohn 00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     4361331,006411231320,311051293533,3351,67

Grot Budowlani Łódź

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Maria Stenzel (L)***00000,001412642,8600000,0000,00
2Gabriela Polańska 00000,0000000,0000000,0000,00
3Magdalena Stysiak 00000,0000000,0000000,0000,00
5Małgorzata Śmieszek 222512220,6700000,00600233,3310,33
6Jovana Brakocevic-Canzian 333199230,6700000,0031101445,1631,00
7Julia Twardowska 1111312421,331415535,711301861,5410,33
9Jaroslava Pencova 55598000,0000000,001402642,8631,00
12Femke Stoltenborg 666416200,6700000,00311133,3310,33
16Ewelina Tobiasz 00000,0000000,0000000,0000,00
17Oliwia Urban *13101,0000000,0000000,0000,00
20Anna Bączyńska 444413020,0030111826,671831422,2200,00
Łącznie     55731193,67583181932,7685553541,1893,00

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij