Mecze

Grot Budowlani Łódź vs Chemik Police


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:play-off
Numer meczu:C-2
MVP:Jovana Brakocevic-Canzian
Liczba widzów:2670
 
Sędzia pierwszy:Tomasz Janik
Sędzia drugi:Anna Niedbał
Komisarz:Bogusław Kawiak
Kwalifikator:Grzegorz Jacyna
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Sport Arena
Adres:Al. Unii Lubelskiej 2
Miasto:Łódź
Liczba miejsc siedzących w hali:3017
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2625:211:0
200:2925:222:0
300:2723:252:1
400:1925:123:1
Łącznie01:4198:803:1
 

Grot Budowlani Łódź

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Maria Stenzel (L)****00000,001311753,8500000,0000,00
2Gabriela Polańska ***10000,0000000,0010000,0010,33
3Magdalena Stysiak *01000,0000000,0000000,0000,00
5Małgorzata Śmieszek 62611131421,0010100,001111545,4520,50
6Jovana Brakocevic-Canzian 1312237030,0000000,0048222143,7520,50
7Julia Twardowska 51561114020,00112300,002102942,8620,50
9Jaroslava Pencova 3534197010,0000000,0019001368,4261,50
12Femke Stoltenborg 4645414210,5000000,00300133,3310,25
16Ewelina Tobiasz 00000,0000000,0000000,0000,00
17Oliwia Urban ***06010,0000000,0000000,0000,00
20Anna Bączyńska 2423517110,25451121124,441202433,3300,00
Łącznie     74977111,75704171825,71115375346,09143,50

Chemik Police

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Bianka Busa **64106000,0029271137,9322321045,4500,00
2Martyna Grajber 4331515100,25711114,291310430,7700,00
6Agnieszka Bednarek ****16020,0000000,001001100,0000,00
7Justyna Łukasik 00000,0000000,0000000,0000,00
8Marlena Kowalewska **00000,0000000,0000000,0000,00
9Iga Wasilewska 2115710110,2500000,00710342,8630,75
10Sanja Gamma *01010,0000000,0030100,0000,00
11Martyna Łukasik 655*1610130,2500000,0038541539,4700,00
12Chiaka Ogbogu 54421313010,0000000,0023141147,8320,50
13Sladjana Mirković 3226412130,2500000,00501120,0020,50
14Natalia Mędrzyk 16*398000,001516320,002412937,5000,00
17Aleksandra Krzos (L)****00000,0035312514,2900000,0000,00
Łącznie     65814111,00867262023,2613612145439,7171,75

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij