Mecze

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała vs Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:play-off
Numer meczu:G-2
MVP:Emilia Mucha
Liczba widzów:600
 
Sędzia pierwszy:Adam Mituta
Sędzia drugi:Grzegorz Janusz
Komisarz:Jerzy Kajzer
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala Pod Dębowcem
Adres:ul. Karbowa 26 Bielsko-Biała 43-300
Miasto:Bielsko-Biała
Liczba miejsc siedzących w hali:3009
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2225:171:0
200:2727:252:0
300:2920:252:1
400:2525:193:1
Łącznie01:4397:863:1
 

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Marta Wellna *21000,00402125,00710228,5700,00
2Julia Nowicka 1616417010,0000000,0030100,0041,00
3Olivia Różański 54541510110,2536212411,1134221029,4141,00
4Marta Krajewska **00000,0000000,0000000,0000,00
5Klaudia Kubacka (L)00000,0000000,0000000,0000,00
6Katarzyna Konieczna 43431322220,5000000,0036511027,7810,25
9Nina Herelova 65651412010,0000000,001201975,0051,25
10Dominika Kozyra 00000,0000000,0000000,0000,00
11Paulina Maj-Erwardt (L)****00000,001614318,7500000,0000,00
12Magda Jagodzińska **00000,0000000,0020000,0000,00
13Martyna Świrad 32321418230,5000000,00801562,5071,75
15Kornelia Moskwa 00000,0000000,0000000,0000,00
16Emilia Mucha 21211716010,002735622,2241321434,1530,75
Łącznie     7996591,25836231416,871431185034,97246,00

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Patrycja Balmas **11107000,002318521,7438131026,3200,00
3Monika Jagła (L)****00000,0027110518,5200000,0000,00
4Marta Ziółkowska 2222718300,7500000,00601233,3320,50
5Natalia Misiuna 5555813110,2500000,001101436,3630,75
7Magdalena Mazurek 6666310010,0000000,00400250,0010,25
8Ewelina Żurowska 44441517110,25172515,8844281329,5510,25
9Tamara Gałucha 33331212100,2500000,0039541128,2100,00
10Joanna Kuligowska (L)00000,0000000,0000000,0000,00
13Kinga Różyńska **12000,0000000,001001100,0000,00
14Monika Fedusio 11*68010,002011215,002347521,7410,33
16Małgorzata Andersohn *00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     6287641,50875351213,7916612244828,9282,00

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsorzy
media
partnerzy

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij