Mecze

Grot Budowlani Łódź vs Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:12
Numer meczu:67
MVP:Monika Fedusio
Liczba widzów:1625
 
Sędzia pierwszy:Rafał Pośpiech
Sędzia drugi:Mariusz Fiutek
Komisarz:Grzegorz Szewczyk
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Sport Arena
Adres:Al. Unii Lubelskiej 2
Miasto:Łódź
Liczba miejsc siedzących w hali:3017
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2523:250:1
200:2925:270:2
300:2316:250:3
Łącznie01:1764:770:3
 

Grot Budowlani Łódź

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Maria Stenzel (L)***00000,001814633,3300000,0000,00
2Julia Nowicka 421314210,6700000,00310133,3300,00
5Małgorzata Śmieszek 643118010,0000000,001510960,0020,67
6Charlotte Leys 53239100,3330031033,331503213,3300,00
7Julia Twardowska 26578000,001602637,502002630,0010,33
8Anastasiya Kraiduba 154148020,0000000,0046641430,4300,00
9Jaroslava Pencova 316610000,0000000,001102545,4510,33
13Paulina Bałdyga *00000,0000000,0000000,0000,00
16Anna Lewandowska **03000,0000000,0000000,0000,00
18Karolina Garstka 00000,0000000,0000000,0000,00
20Anna Bączyńska ***05010,00503120,0050000,0000,00
Łącznie     4465351,00691122333,331158113732,1741,33

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Patrycja Balmas ***05010,0000000,0010000,0000,00
3Monika Jagła (L)***00000,001305215,3800000,0000,00
4Marta Ziółkowska 323411010,0000000,00300266,6720,67
5Anna Stencel 656810000,0000000,001111545,4531,00
6Julia Reszelewska (L)00000,0000000,0000000,0000,00
7Magdalena Mazurek 161219010,0000000,00300133,3310,33
8Ewelina Żurowska 545126000,002839517,8623211147,8310,33
9Tereza Vanzurova 4341413030,0000000,0034211441,1800,00
11Marta Biedziak **02000,0000000,0000000,0000,00
12Natalia Lijewska 00000,0000000,0000000,0000,00
13Kinga Różyńska 00000,0000000,0000000,0000,00
14Monika Fedusio 2121910110,331909315,7926111453,8541,33
16Izabella Rapacz *00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     5976170,33603231016,67101644746,53113,67

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsorzy
media
partnerzy
partnerzy instytucjonalni

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij