Mecze

E.LECLERC Radomka Radom vs Grupa Azoty Chemik Police


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:11
Numer meczu:63
MVP:Gyselle Silva Franco
Liczba widzów:800
 
Sędzia pierwszy:Aleksandra Szydełko
Sędzia drugi:Bartłomiej Baniak
Komisarz:Andrzej Urbański
Kwalifikator:Sylwester Strzylak
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:MOSiR w Radomiu
Adres:ul. Narutowicza 9
Miasto:Radom
Liczba miejsc siedzących w hali:1600
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2518:250:1
200:2817:250:2
300:2316:250:3
Łącznie01:1651:750:3
 

E.LECLERC Radomka Radom

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
2Anna Bodasińska (L)*00000,0000000,0000000,0000,00
3Agata Witkowska (L)***00000,001202433,3300000,0000,00
4Klaudia Laskowska 00000,0000000,0000000,0000,00
7Paulina Szpak 66616000,0000000,0010000,0010,33
8Izabela Bałucka 222711210,6711000,00800450,0010,33
9Marharyta Azizova 33386020,0010100,002130733,3310,33
11Sonia Kubacka 55536110,3300000,00711228,5700,00
12Oliwia Bałuk 44478120,331603425,002505624,0000,00
13Renata Biała **42000,00161716,25610466,6700,00
14Paulina Zaborowska *04000,0000000,0000000,0000,00
16Emilia Mucha 00000,0000000,0000000,0000,00
17Majka Szczepańska-Pogoda **65221,0051200,001303430,7700,00
20Mia Jerkov 11133010,001918210,53611233,3310,33
Łącznie     3951692,00704231115,71876102933,3341,33

Grupa Azoty Chemik Police

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
Oliwia Durka 00000,0000000,0000000,0000,00
1Ewelina Polak ***02000,0000000,0010000,0000,00
2Martyna Grajber ***18000,0030000,00400125,0000,00
3Iryna Trushkina 55565010,0000000,001310538,4610,33
4Marlena Kowalewska 66624000,0000000,0020000,0020,67
6Agnieszka Bednarek 2221113000,0000000,001010770,0041,33
8Pola Nowakowska (L)*00000,0000000,0000000,0000,00
9Iga Wasilewska *12000,0000000,00200150,0000,00
10Wilma Salas Rosell 444113020,001631637,5019101157,8900,00
11Martyna Łukasik ***33000,0000000,00400375,0000,00
12Anna Łozowska 00000,0000000,0000000,0000,00
13Paulina Maj-Erwardt (L)***00000,00922333,3300000,0000,00
14Natalia Mędrzyk 111926301,001311215,381203541,6710,33
17Gyselle Silva Franco 333149120,331001100,0017211164,7120,67
Łącznie     5875451,3342641228,5784544452,38103,33

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsorzy
media
partnerzy
partnerzy instytucjonalni

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij