Mecze

Wisła Warszawa SA vs #VolleyWrocław


 
 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:1
Numer meczu:2
MVP:Aleksandra Rasińska
Liczba widzów:600
 
Sędzia pierwszy:Mariusz Fiutek
Sędzia drugi:Rafał Pośpiech
Komisarz:Andrzej Wołkowycki
Kwalifikator:Cezary Matusiak
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:HWS Arena Ursynów
Adres:ul. Pileckiego 122
Miasto:Warszawa
Liczba miejsc siedzących w hali:1441
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:2823:250:1
200:3326:280:2
300:3025:231:2
400:3121:251:3
Łącznie02:0295:1011:3
 

Wisła Warszawa SA

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Adriana Adamek (L)****00000,002738622,2200000,0000,00
3Katarzyna Marcyniuk 32321513150,253138412,9032251237,5020,50
6Agnieszka Banasiak **02010,0000000,0000000,0000,00
8Ewelina Mikołajewska 65651215200,502318417,3930211033,3300,00
9Aleksandra Szymańska 43431218340,7520100,001721741,1820,50
10Katarzyna Połeć 16161014110,2510100,001600425,0051,25
14Katarzyna Olczyk 2121621120,2500000,00500480,0010,25
16Aleksandra Lipska 5454913010,00310266,673016930,0000,00
Łącznie     64968142,00878261618,391307134635,38102,50

#VolleyWrocław

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Roksana Wers ***27200,6751300,0000000,0000,00
3Klaudia Felak 00000,0000000,0000000,0000,00
4Łucja Kuriata 00000,0000000,0000000,0000,00
5Aleksandra Gancarz 5565912000,0021000,001300753,8520,50
6Aleksandra Rasińska 33431923561,2500000,0033431339,3910,25
7Natalia Gajewska 6616320110,2500000,00610233,3300,00
8Magdalena Soter 22321515010,0000000,0018211161,1141,00
9Natalia Murek 11211412020,002334939,1329241241,3820,50
11Dominika Mras 00000,0000000,0000000,0000,00
12Magdalena Dzikowicz (L)00000,0000000,0000000,0000,00
15Karolina Pancewicz (L)****00000,002009735,0000000,0000,00
17Kinga Kasprzak 44541311030,003238825,002322939,1341,00
18Roksana Irzemska **00000,0000000,0000000,0000,00
22Karolina Fedorek 00000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     751008132,00828242429,2712211105444,26133,25

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsorzy
media
partnerzy
partnerzy instytucjonalni

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij