Mecze

BKS STAL Bielsko-Biała vs DPD Legionovia Legionowo


 
 

TRANSMISJA

 

SZCZEGÓŁY

Faza:zasadnicza
Termin:3
Numer meczu:16
MVP:Olga Strantzali
Liczba widzów:800
 
Sędzia pierwszy:Piotr Kasprzyk
Sędzia drugi:Paweł Burkiewicz
Komisarz:Janusz Kapka
Kwalifikator:Piotr Dudek
 

INFORMACJE O HALI

Nazwa:Hala Pod Dębowcem
Adres:ul. Karbowa 26
Miasto:Bielsko-Biała
Liczba miejsc siedzących w hali:3009
 

PRZEBIEG MECZU

SetCzasPunktyWynik
100:3325:270:1
200:3022:250:2
300:2925:211:2
400:2625:202:2
500:1913:152:3
Łącznie02:17110:1082:3
 

BKS STAL Bielsko-Biała

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Marta Wellna **12000,0020200,00520120,0000,00
2Marta Krajewska **22514100,2500000,0000000,0041,00
3Olivia Różański 444332515310,603525514,2945261737,7851,00
6Magdalena Kowalczyk **551311110,2500000,0022121045,4520,50
8Ewelina Janicka 00000,0000000,0000000,0000,00
10Andrea Kossanyiova 111661314000,001514320,0036261027,7830,60
11Dagmara Dąbrowska 00000,0000000,0000000,0000,00
12Carly DeHoog 333108020,0000000,001500853,3320,67
13Martyna Świrad 555111221130,2000000,001210650,0051,00
15Kornelia Moskwa 222441219340,6000000,001610743,7520,40
16Kinga Drabek (L)*****00000,0047217817,0200000,0000,00
18Pavla Smidova 66616000,0000000,001001100,0000,00
Łącznie     921109111,80995281616,161529146039,47234,60

DPD Legionovia Legionowo

  ZagrywkaPrzyjęcieAtakBlok
 Set1Set2Set3Set4Set5PunktySumaAsBłądAsy na setSumaBłądNegPerf% perfSumaBłądBlokPerf% perfPktPkt na set
1Maja Tokarska 343451014120,2000000,001213541,6740,80
3Julie Oliveira Souza 121232315000,0000000,0041252048,7830,60
4Magda Karpińska *00000,0000000,0000000,0000,00
6Kamila Dyduła *01010,0000000,0011000,0000,00
7Magdalena Damaske **20000,00410125,00300266,6700,00
9Alicja Wójcik *01000,0000000,0000000,0000,00
10Agnieszka Adamek (L)**00000,0000000,0000000,0000,00
11Izabela Lemańczyk (L)*****00000,001724635,2900000,0000,00
12Olga Strantzali 232342918220,4050318816,0047052553,1920,40
16Juliette Fidon-Lebleu 565611221220,402629519,233218928,1210,20
17Justyna Łukasik 61612714010,0011000,001101436,3630,60
21Alicja Grabka 45456219010,0010100,00301133,3310,20
62Marta Matejko **05000,0000000,0000000,0000,00
Łącznie     85108591,00999322020,201505236644,00142,80

Newsletter

POBIERZ NASZĄ APLIKACJĘ

Jedziesz samochodem? Nie możesz oglądać meczu, ale z chęcią posłuchasz na żywo?

Pobierz naszą aplikację mobilną z funkcją czytania wyniku!

Na dodatek będą go podawać Karol Kłos z PGE Skry Bełchatów i jedna z największych gwiazd kobiecej siatkówki ostatnich lat – Ania Werblińska. Pobierz, posłuchaj, kibicuj PlusLidze i Lidze Siatkówki Kobiet.

 
 
 
sponsorzy
media
partnerzy
partnerzy instytucjonalni

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usług i w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, w jej ustawieniach. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies, kliknij „Zamknij”. Jeżeli nie wyrażasz zgody – zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookies

Zamknij