Autor:Katarzyna Porębska/BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała, foto BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
  04.12.2017 godz. 13:32  |   0

Dorota Ściurka: najgorsze, że nie potrafiłyśmy się odbudować

POLI Budowlsni Toruń przegrali wyjazdowego spotkanie z BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0:3. - Najgorsze, że po drugim secie nie potrafiłyśmy się odbudować - powiedziała Dorota Ściurka, przyjmująca torunianek.

Drużyna z Torunia podczas sobotniego meczu w Bielsku-Białej nie miała zbyt dużo argmentów, aby nawiązać walkę z rywalkami. W pierwszym secie starały się walczyć jak równy z równym, ale w kolejnych dwóch to gospodynie dyktowały warunki gry.

- Przyjechałyśmy do Bielska z myślą, że to będzie wyrównana walka. Pierwszy set był w porządku, ale w drugim nie wiem, czym byłyśmy sparaliżowane - powiedziała Dorota Ściurka.

I dodała - Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie potrafiłyśmy się odbudować psychicznie po tej porażce do jedenastu. Musimy nad tym popracować.

POLI Budowlani w tym sezonie wygrali tylko dwa z ośmiu spotkań i z dorobkiem sześć punktów zajmują dwunaste miejsce w tabeli.

- Przez cały ostatni tydzień na treningach wszystko było dobrze. Nie wiem, co stało się podczas meczu z naszą grą. Muszę przyznać, że ciężko cokolwiek powiedzieć po takim spotkaniu. Starałyśmy się podnieść z tego marazmu, ale bielszczanki nas dobiły i w trzeciej partii postawiły kropkę nad "i" - zakończyła przyjmująca z Torunia.