Autor:Katarzyna Porębska/BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała, foto BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała
  06.02.2018 godz. 13:22  |   0

Katarzyna Konieczna: nie składamy broni

BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała przegrał z Developresem SkyRes Rzeszów 1:3 w meczu 16. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. Bielszczanki aktualnie zajmują szóstą pozycję w tabeli. - To dopiero początek drugiej rundy, także wszystko może jeszcze się zdarzyć. Na pewno nie złożymy broni. Będziemy walczyć i postaramy się wygrać z każdym - powiedziała Katarzyna Konieczna, atakująca BKS-u.

Drużyna z Bielska-Białej bardzo dobrze rozpoczęła pierwszą partię sobotniego meczu. Pewne ataki, dobra zagrywka zapewniła im zwycięstwo do 22. Jednak w kolejnych trzech partiach skuteczniejsze okazały się rzeszowianki.

- Pierwszy set na pewno rozbudził w nas nadzieję na lepszy wynik. Drugi set wcale nie był najsłabszy, bo było dużo akcji, w których piłka kilka razy przechodziła nad siatką, ale my po prostu tych przedłużonych akcji nie wygrywałyśmy. Atakowałyśmy w aut, a rywalki obijały nasz blok. Takimi szczegółami rzeszowianki wygrały ten mecz - powiedziała Katarzyna Konieczna.

I dodała - Myślę, że porażka w drugim secie nas troszkę podłamała. Później próbowałyśmy się jeszcze podnieść, dalej walczyć, ale Developres SkyRes Rzeszów to bardzo trudny przeciwnik. Tym razem po prostu był lepszy.

Po 16. kolejkach Ligi Siatkówki Kobiet BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała z dorobkiem 24 punktów zajmuje szóste miejsce w tabeli.

- To dopiero początek drugiej rundy, także wszystko może jeszcze się zdarzyć. Na pewno nie złożymy broni. Będziemy walczyć i postaramy się wygrać z każdym - zakończyła atakująca.