Autor:Katarzyna Porębska/KSZO Ostrowiec, fot. KSZO
  12.11.2018 godz. 11:15  |   0

Natalia Skrzypkowska: mam nadzieję, że w rewanżu wygramy

E.Leclerc Radomka Radom przegrała wyjazdowe spotkanie z KSZO Ostrowiec 1:3 w ramach 2. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. - Mam nadzieję, że w rewanżu wygramy - powiedział Natalia Skrzypkowska, kapitan beniaminka tegorocznych rozgrywek. Już w najbliższą środę radomianki podejmią u siebie mistrzynie Polski - Chemik Police.

Podopieczne Jacka Skroka pokazały się w piątkowym spotkaniu z bardzo dobrej strony. Jednak w końcówkach set lepsze okazały się ostrowianki. Radomianki tylko w drugim secie zdołały przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.  Natalia Skrzypkowska, kapitan E.Leclerc Radomki Radom o meczu z KSZO:

- Szczerze powiem, że pierwszy set tak szybko zleciał, że ciężko mi coś o nim powiedzieć. Grałyśmy punkt za punkt. Za to w drugim secie było już widać naszą przewagę. Dobrze zagrałyśmy i dziewczyny po drugiej stronie siatki miały problem z przyjęciem. Trzecia partia, to już nowa karta. Przycisnęły nas na przyjęciu, spadła nam statystyka w ataku. Czwarty set, już myślałam, że się uda, już witałyśmy się z gąską i… tak mało zabrakło - mówiła po spotkaniu Natalia Skrzypkowska.

I dodała na koniec - KSZO Ostrowiec wykorzystał swoje doświadczenie i zrobił to, co trzeba było zrobić. Nie mamy może tak doświadczonych dziewczyn, ale nic im nie ujmuje. Jeżeli będziemy walczyć na boisku i pokażemy się z dobrej strony, to te wyniki przyjdą. W piątek w pewnym momencie stanęłyśmy, ale mam nadzieję, że w rewanżu wygramy.

W środę 14 listopada E.Leclerc Radomka Radom we własnej hali podejmie Chemika Police, aktualne mistrzynie Polski. Początek spotkania o godzinie 18.00.