Autor:redakcja
  06.01.2019 godz. 13:42  |   7

Niedziela z LSK: #Volley Wrocław - E. Leclerc Radomka Radom 1:3

#Volley Wrocław przegrał z E. Leclerc Radomką Radom 1:3 (25:22, 25:27, 23:25, 18:25) w meczu dwunastej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. MVP Natalia Skrzypkowska.

Błędy w przyjęciu gospodynie nadrabiały dobrą grą blok-obrona. W połowie pierwszego seta wrocławianki prowadziły 16:15 i sprawa wyniku była otwarta. Niebawem jednak uzyskały przewagę 20:17 oraz 23:20. Zespół gości zdobył dwa punkty i następnie popełnił fatalny błąd. Po chwili #Volley Wrocław mógł cieszyć się ze zwycięstwa w secie. Dobrze zaprezentowała się w ataku i polu serwisowym Natalia Murek.

Gospodynie były bardzo bliskie wygrania drugiej partii. Prowadziły 23:21 i 24:22. Jednak w końcówce wrocławianki nie ustrzegły się błędów, szczególnie w rozegraniu i musiały oddać partię rywalkom. Trzeci set był również zacięty. Prowadzenie zmieniało się. W końcówce Alicja Grabka wybierała dobre rozwiązania i jej koleżanki zdobywały punkty.

W czwartym secie radomianki zagrały jak z nut i zwyciężyły zdecydowanie. Zespół trenera Jacka Skroka odniósł zasłużone zwycięstwo. Po porażce w pierwszym secie wykorzystał szansę jaką stworzyły gospodynie w drugim i zdobył bardzo potrzebne trzy punkty.