Autor:redakcja
  11.02.2019 godz. 15:53  |   22

Poniedziałek z LSK: Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź 0:3

Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz przegrał z Grotem Budowlanymi Łódź 0:3 (23:25, 22:25, 25:27) w meczu kończącym osiemnastą kolejkę spotkań Ligi Siatkówki Kobiet. MVP Jovana Brakocević

Zespół gości wygrał pierwszego seta najmniejszą z możliwych różnic, ale wcześniej prowadził kilkoma punktami. Po asie serwisowym Magdaleny Stysiak było 7:13. Potem na tablicy wyników widzieliśmy m.in. rezultaty 11:16 i 15:19. Od tego momentu gospodynie zaczęły odrabiać straty. Po akcji Tamary Gałuchy było już tylko 20:21. Jednak na więcej łodzianki nie pozwoliły. W ostatniej akcji Brakocević nie zawiodła tak jak we wcześniejszych fragmentach seta i skończyła seta atakiem z szóstej strefy.

Również skuteczny atak Brakocević zakończył drugiego seta. Grot Budowlani okazał się znowu zespołem minimalnie lepszym. Po autowym ataku gości bydgoszczanki przegrywały już tylko 21:22. Jednak w końcówce znowu lepsze okazały się przyjezdne. Bank Pocztowy Pałac grał nieźle. W połowie partii było po 15. Jednak seria zagrywek Brakocević dała łodziankom przewagę 15:18.

Bank Pocztowy Pałac przegrywał w trzecim secie 19:23. Ale gospodynie nie zamierzały poddawać. Zagrywką punktowała Balmas. Bydgoszczanki walczyły i wyrównały, ale z rutynowanym łódzkim zespołem nie były w stanie wygrać.