Autor:RM
  24.02.2019 godz. 14:47  |   6

Niedziela z LSK: Developres SkyRes Rzeszów - Energa MKS Kalisz 3:0

Developres SkyRes Rzeszów pokonał Energę MKS Kalisz 3-0 (25:19, 25:17, 25:20) w meczu 20 kolejki Ligi Siatkówki Kobiet. MVP: Kamila Witkowska.

Developres SkyRes kontynuuje zwycięska passę. Wygrana nad beniaminkiem z Kalisza (mecz trwał 82 min) była już siódmą z rzędu za trzy punkty. Tym samym zespół z Rzeszowa na dwie kolejki przed końcem rundy zasadniczej może być już pewny pozycji wicelidera. Zwycięstwo nad Energą MKS Kalisz dla zespołu z Rzeszowa było już piątym z rzędu bez starty seta, ale tak do końca jednostronnym widowiskiem mecz nie był. Szczególnie tyczy się to II seta, gdzie rywalki przez pewien czas postawiły wysoko poprzeczkę.