Autor:Redakcja
  23.11.2019 godz. 15:06  |   3

Sobota z LSK: DPD Legionovia Legionowo - E.LECLERC Radomka Radom 3:1

DPD Leginovia Legionowo pokonała E.LECLERC Radomkę Radom 3:1 (25:17, 20:25, 25:23, 25:21) w meczu szóstej kolejki Ligii Siatkówki Kobiet. MVP Alicja Grabka.

E.Leclerc Radomka Radom to przedostatni zespół w ligowej tabeli z dorobkiem dwóch punktów i bez zwycięstw na koncie. Przed ostatnią kolejką ze stanowiskiem pożegnał się trener Jacek Skrok, którego zastąpił Adam Grabowski. W debiucie jego ekipa uległa Enea PTPS-owi Piła 0:3.  Czy dziś w Legionowie będzie przełamanie?

Zespół gości walczył, ale nie był w stanie wygrać pierwszego w tym sezonie spotkania. Inauguracyjny set był napoczątku wyrównany 5:5. Potem do głosu doszła DPD Legionovia i pewnie wygrała ten fragment meczu.

W drugim secie oba zespoły długo toczyły wyrównaną walkę 11:11. Im bliżej końca gospodynie zaczęły popełniać błędy 17:21 i E.LECLERC Radomka wyrównała stan meczu.

Dużo walki było w trzeciej partii. Kibice mieli na co popatrzeć. Zespół gości zmniejszał przewagę i był blisko zwycięstwa. Gospodyniom dopisywało też szczęście i ona zwyciężyły.

W czwartym secie często widzieliśmy na tablicy wyniki remisowe m.in. po 12 i po 19. W końcówce gospodynie uzyskały prowadzenie 23:20, a ostatni punkt zdobyła Maja Tokarska.